Torby

 • 279.00

  Torebka wykonana ze skóry naturalnej włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Ciekawe marszczenie dodaje charakteru i wyjątkowości. Torebka mała, wewnątrz jedna komora, kieszeń na zamek, idealna do ręki lub na ramię. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: złoty, czarny, cappuccino, karmel

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 20cm, szerokość 32cm

 • 599.00

  Torebka z linii “Vintage Premium Collection” włoskiej produkcji z najnowszej kolekcji . Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Wykonana z najwyższej jakościowo skóry naturalnej celowo postarzonej. Ciekawe połączenie skór i faktur dodaje charakteru i wyjątkowości. Torebka na długim regulowanym pasku. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy Vintage Premium

  Wymiary: wysokość 38cm, szerokość 40cm

  Kolor: karmel

 • 599.00

  Torba skórzana z najnowszej kolekcji “Vintage Premium” wykonana z niezwykłą starannością o każdy nawet najdrobniejszy detal. Uszyta w całości ze skóry naturalnej- celowo postarzonej, aby nadać unikalnego charakteru. Torebka uszyta z najlepszej jakościowo włoskiej skóry naturalnej- bardzo miękkiej. Model zapinany na zamek, wewnątrz jedna duża komora, kieszeń na zamek oraz dwie kieszonki. Torebka idealna na ramię, do ręki lub na ramię.  Do torebki dołączony jest długi pasek. Jakość Premium!

  Kolor: karmel

  Producent: Made In Italy

   

 • 599.00

  Torebka z linii “Vintage Premium Collection” włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Wykonana z najwyższej jakościowo skóry naturalnej celowo postarzonej, wyjątkowo miękkiej. Ciekawe połączenie skór i faktur dodaje charakteru i wyjątkowości. Do torebki dołączony jest długi regulowany pasek. Torebka zapinana na zamek, wewnątrz jedna duża komora, dwie kieszonki oraz kieszeń na zamek. Torebkę można nosić do ręki, jak również na ramieniu. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: zielona

  Wymiary: wysokość 34cm, szerokość 44cm, szerokość dna 15cm

   

 • 599.00

  Torebka z linii “Vintage Premium Collection” włoskiej produkcji z najnowszej kolekcji . Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Wykonana z najwyższej jakościowo skóry naturalnej celowo postarzonej. Ciekawe połączenie skór i faktur dodaje charakteru i wyjątkowości. Bok torebki efektownie wysadzany nitami. Do torebki dołączony jest długi regulowany pasek. Seria limitowana

  Producent: Made In Italy Vintage Premium

  Kolor: beż

  Wymiary: wysokość bez rączek 33cm, szerokość 40cm

 • 699.00

  Torebka z linii “Vintage Premium Collection” włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Wykonana z najwyższej jakościowo skóry naturalnej celowo postarzonej, aby nadać charakteru vintage. Ciekawe połączenie skór i faktur dodaje oryginalności. Do torebki dołączony jest długi regulowany pasek. Seria limitowana

  Producent: Made In Italy Vintage Premium

  Kolor: czarny

  Wymiary: wysokość bez rączek 35cm,  szerokość 43cm

 • 659.00

  Torebka z linii “Vintage Premium Collection” włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Wykonana z najwyższej jakościowo skóry naturalnej celowo postarzonej, wyjątkowo miękkiej. Ciekawe połączenie skór i faktur dodaje charakteru i wyjątkowości. Do torebki dołączony jest długi regulowany pasek. Torebkę można nosić również jako plecak. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: beż

  Wymiary: wysokość bez rączki 35cm , szerokość 38cm

 • 699.00

  Torba skórzana z najnowszej kolekcji “Vintage Premium” włoskiej produkcji, wykonana z niezwykłą starannością o każdy nawet najdrobniejszy detal. Uszyta w całości z najlepszej jakościowo skóry naturalnej- licowej, bardzo miękkiej. Skóra została poddana specjalnemu procesowi postarzania skóry, nadając wyjątkowego charakteru Vintage. Model zapinany na zamek, wewnątrz jedna duża komora, kieszeń na zamek oraz dwie kieszonki. Torebka idealna na ramię, do ręki lub na ramię.  Do torebki dołączony jest długi pasek. Jakość Premium!

  Kolor: granat

  Producent: Made In Italy

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 42cm  , szerokość 44cm

   

 • 459.00
  1. MmTorebka z najnowszej kolekcji włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal, z najwyższej jakościowo skóry naturalnej- licowej. Torebka średniej wielkości, zapinana na zamek. Wewnątrz kieszeń na zamek oraz na telefon. Torebka idealna do ręki lub na ramię, w komplecie z długim paskiem. Ponadczasowy model torebki, który sprawdzi się w stylizacjach na co dzień lub na wyjście. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: czarny, karmel

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 30cm, szerokość 40cm

 • 599.00

  Torba skórzana z najnowszej kolekcji “Vintage Premium” wykonana z niezwykłą starannością o każdy nawet najdrobniejszy detal. Uszyta w całości z najlepszej jakościowo skóry naturalnej- licowej, bardzo miękkiej. Skóra została poddana specjalnemu procesowi postarzania skóry, nadając wyjątkowego charakteru Vintage. Model zapinany na zamek, wewnątrz jedna duża komora, kieszeń na zamek oraz dwie kieszonki. Torebka idealna na ramię, do ręki lub na ramię.  Do torebki dołączony jest długi pasek. Jakość Premium!

  Kolor: granat

  Producent: Made In Italy

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 33cm  , szerokość 44cm

   

 • 279.00

  Torebka wykonana ze skóry naturalnej włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Ciekawe marszczenie dodaje charakteru i wyjątkowości. Torebka mała, wewnątrz jedna komora, kieszeń na zamek, idealna do ręki lub na ramię (na długim pasku). Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor:  cappuccino, zielony

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 18cm, szerokość 30cm

 • 459.00

  Torebka z najnowszej kolekcji włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal, z najwyższej jakościowo skóry naturalnej- licowej. Torebka średniej wielkości, zapinana na zamek. Wewnątrz kieszeń na zamek oraz na telefon. Torebka idealna do ręki lub na ramię, w komplecie z długim paskiem. Ponadczasowy model torebki, który sprawdzi się w stylizacjach na co dzień lub na wyjście. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: czarny, karmel

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 29cm, szerokość 45cm

 • 459.00

  Torebka z najnowszej kolekcji włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal, z najwyższej jakościowo skóry naturalnej- licowej. Torebka średniej wielkości, zapinana na zamek. Wewnątrz przedzielona komora z kieszenią na zamek. Torebka idealna do ręki lub na ramię, w komplecie z długim paskiem. Ponadczasowy model torebki, który sprawdzi się w stylizacjach na co dzień lub na wyjście. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: czarny, karmel

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 25cm, szerokość 44cm

 • 439.00

  Torebka z najnowszej kolekcji włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal, z najwyższej jakościowo skóry naturalnej. Torebka średniej wielkości, zapinana na zamek. Wewnątrz kosmetyczka. Torebka idealna do ręki lub na ramię, w komplecie z długim paskiem. Ponadczasowy model torebki, który sprawdzi się w stylizacjach na co dzień lub na wyjście. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: czarny, karmel, cappuccino

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 22cm, szerokość 38cm

 • 439.00

  Torebka wykonana ze skóry naturalnej  lekko nabłyszczanej włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Ciekawa plecionka dodaje charakteru i wyjątkowości. Torebka średniej wielkości, wewnątrz dwie komory, przegroda na zamek, kieszeń na zamek. Torebka z długimi rączkami idealna do ręki lub na ramię. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: złoty, niebieski

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 28cm, szerokość 39cm

 • 279.00

  Torebka wykonana ze skóry naturalnej włoskiej produkcji. Uszyta z niezwykłą starannością o każdy detal. Ciekawe marszczenie (ściągacz) dodaje charakteru i wyjątkowości. Torebka mała, wewnątrz jedna komora, kieszeń na zamek, idealna do ręki lub na ramię. Seria limitowana, jakość Premium!

  Producent: Made In Italy

  Kolor: złoty, czarny, cappuccino

  Wymiary: wysokość (bez rączki) 24cm, szerokość 29cm