Kozaki

 • 499.00

  Przepiękny model kozaka z długą cholewką na wygodnym słupku. Buty wykonane w całości ze skóry naturalnej- zamszowej, wewnątrz skóra naturalna- licowa. Niesamowicie miękkie i wygodne, idealne wyprofilowanie daje komfort użytkowania. Długość za kolano, z boku zapinane na zamek. Kozaki są idealnym uzupełnieniem stylizacji na co dzień lub na wyjście. Obuwie cechuje wysoka jakość wykonania, najwyższej jakości skóry naturalne oraz modny i stylowy wygląd.

  Numeracja standardowa

  Kolor: beż

  Producent: Ulmani Shoes

  Wysokość obcasa 9cm

  Dł. całkowita cholewki 54cm

  Szer. cholewki na samej górze 38cm

   

 • 599.00

  Przepiękny model kozaka z długą cholewką na wygodnym słupku marki Venezia. Buty wykonane w całości ze skóry naturalnej- zamszowej, wewnątrz skóra naturalna- licowa. Niesamowicie miękkie i wygodne, idealne wyprofilowanie daje komfort użytkowania. Długość do kolana, wciągane bez zamka, polecamy na szczupłą łydkę. Kozaki są idealnym uzupełnieniem stylizacji na co dzień lub na wyjście. Obuwie cechuje wysoka jakość wykonania, najwyższej jakości skóry naturalne oraz modny i stylowy wygląd.

  Numeracja standardowa

  Kolor: khaki

  Producent: Venezia

  Wysokość obcasa 9cm

  Dł. całkowita cholewki 49cm

  Szer. cholewki na samej górze 38cm

   

 • 599.00

  Oryginalne kozaki na traperze z najnowszej kolekcji marki Ulmani Shoes. Buty wykonane ze skóry naturalnej-licowej. Niesamowicie miękkie i wygodne, idealna propozycja na co dzień. Długość do kolana, z boku zapinane na zamek, na całej długości cholewki wiązane, dzięki cholewkę można dopasować do szerokości w łydce. Model bez ocieplenia. Charakteru dodają dwie torebki na zamek, które można zdjąć. Polecamy! Wyjątkowy model w atrakcyjnej cenie.

  Numeracja standardowa

  Kolor: czarny

  Producent: Ulmani Shoes

  Długość cholewki mierzona z obcasem 37cm,wysokość obcasa 4,5cm, szerokość cholewki na górze 36cm, szerokość cholewki w kostce 28cm

   

 • 599.00

  Oryginalne kozaki- typu kowbojki z najnowszej kolekcji marki Ulmani Shoes. Buty wykonane ze skóry licowej- nubukowej w najmodniejszym kolorze tego sezonu-karmelu. Niesamowicie miękkie i wygodne, idealna propozycja na co dzień. Długość do kolana, z boku zapinane na zamek, przód lekko wydłużony w szpic. Model bez ocieplenia. Polecamy! Wyjątkowy model w atrakcyjnej cenie.

  Numeracja standardowa

  Kolor: karmel

  Producent: Ulmani Shoes

  Długość cholewki mierzona z obcasem 48cm,wysokość obcasa 4cm, szerokość cholewki na górze 38cm, szerokość cholewki w kostce 26cm

   

 • 559.00

  Oryginalne kozaki- typu oficerki na traperze. Buty wykonane ze skóry licowej w połączeniu ze skórą zamszową. Niesamowicie miękkie i wygodne, idealna propozycja na co dzień. Długość za kolano, z boku zapinane na zamek, przód cholewki efektownie wiązany. Dzięki wiązaniu na całej długości szerokość cholewki można regulować. Polecamy! Wyjątkowy model w atrakcyjnej cenie.

  Numeracja standardowa

  Kolor: czarny

  Producent: Ulmani Shoes

  Długość cholewki mierzona z obcasem 48cm