O nas

Maxoni- kim jesteśmy?

Na rynku istniejemy od 2004 roku, specjalizujemy się w imporcie z Włoch i Turcji najlepszych jakościowo wyrobów odzieżowych, obuwia skórzanego oraz galanterii skórzanej. W Naszych kolekcjach nie brakuje również najmodniejszych propozycji od rodzimych producentów. Kolekcje, które Państwu prezentujemy na sezon wiosna/lato oraz jesień/zima są starannie selekcjonowane, a ich stylistyka jest oryginalna i niebanalna.

W naszym sklepie znajdującym się w Jeleniej Górze dostaniecie Państwo profesjonalną pomoc w doborze gotowych, pełnych stylizacji dopasowanych do figury i oczywiście gustu. Kupując na Naszej witrynie mają Państwo pewność, że otrzymany produkt pochodzi z pewnego, legalnego źródła. Materiały użyte do produkcji są zgodne z zasadami Fair-Trade i cechuje je najwyższa jakość.

W Naszej ofercie znajdą Państwo topowe Włoskie, Tureckie i Polskie marki m.in. Ovye by Cristina Lucchi, Lestrosa, Spaziomoda, Islo, Ripa, Silko, Charme, Khrio, Venezia,Roberta Biagi, Maryley, Rinascimento, Rossodisera, Gil Santucci, Babylon, Flo Clo, Tensione In, Suerte, Sira, Wiya, Mey, Mjus, Ulmani Shoes, Baldowski, Sala, Gianmarko, AMN Milano, Speedway, Dishe, Sogo i wiele innych…

W naszej ofercie znajdziecie Państwo obuwie wykonane z wysokiej jakości skór, w którym będziecie się czuć idealnie i wyjątkowo przy każdej możliwej okazji od swobodnego spacerowania po parku po wystawna kolację w wyjątkowym towarzystwie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Naszego sklepu stacjonarnego jak i zapoznania się z ofertą na Naszej witrynie.